Vítáme všechny návštěvníky na našich rodinných internetových stránkách


Jak už to tak bohužel někdy chodí, ne všechny cíle, kterých chceme v životě dosáhnout, vyjdou dle našich představ. Dokud se jedná o barvu auta nebo značku mixéru, není to žádná tragédie. Zelené autíčko může jezdit stejně dobře jako červené a ani vysněný mixér oblíbeného výrobce není zárukou spokojeného života. Daleko bolestivější jsou ale chvíle, kdy Vás osud donutí po spoustě společných let opustit rodinu kvůli hloupým neshodám, které dokážou zničit i desítky let budované zázemí. Třebaže jsme společně prožili spoustu hezkého a neopakovatelného, po 19ti letech společného rodinného života jsme nedokázali překonat vážné problémy, které nás potkaly. Několik let jsme právě sem ukládali to nejhezčí, co nám život přinášel a co navždy zůstane součástí našich životů. Třebaže jsme nedokázali náš společný rodinný život uchránit před nástrahami, které život tak často přináší, ponecháváme zde právě tyto webové stránky na památku. Od února 2008 přestaly být naše rodinné webové stránky aktualizovány, protože se naše cesty rozdělily. Všechno, co jsme sem společně uložili, tu ale beze změn ponecháváme. Třebaže tu zůstává jen několik vzpomínek na společné výlety a dovolené, vyjadřují naše společné cíle za spoustu let společného života. Z celého srdce přejeme všem návštěvníkům víc štěstí. Zdvojovat je snadné, půlit už je umění ...


Letos (2012) to budou na prvního máje čtyři dlouhé roky co se naše cesty rozdělily a i já bych chtěla na naše stránky vložit pár slov, pokud bude Luboš souhlasit s jejich vložením. Byly to pro mne velice těžké roky. I když nám Luboš pomáhal ze všech sil, přesto vše ten táta v rodině moc chybí obzvláště v dnešní nelehké době a v době dospívání našich dětí. Je smutné, že jsme se nedokázali poprat s hloupými neshodami a náš život skončil bolestivým rozvodem. Věřila jsem i po našem rozchodu, že se časem vše srovná, ale bohužel se to nepodařilo. Přeji všem, kteří na tyto stránky ještě zabloudí, aby pokud se dostanou do takovýchto nástrah života, nevzdávali své naděje a bojovali ze všech sil za svou rodinu, protože samota je moc zlá a rodina i když se to v dnešní době už tolik „nenosí“ je přeci jen základ, základ života, alespoň toho mého ano a já jí bohužel už navždy ztratila a žádná jiná mi jí nikdy tak nenahradí.  

Život je jako plavba lodí. Bouři střídá bezvětří a bezvětří zase vánek...Dny plné lásky v klidném moři Váš všem, známým i neznámým přeje Jitka.

 

Všem návštěvníkům našich rodinných webových stránek nabízíme kolekci fotografií z poslední doby. Fotografie průběžně doplňujeme a aktualizujeme. Pokud nám budete chtít fotografie pochválit (nebo třeba naopak), napište nám. E-mailové adresy nechceme kvůli spamovým robotům uvádět v textové podobě, ale můžete si je opsat z obláčku:

O zaniklé železnici Křimov - Reitzenhain se dočtete zde.

 


Úvodem bychom se měli asi představit, takže:

Maminka a tatínek

Terezka

Tomášek

Celá rodina

       

Jsme strašně mlsní, nevěříte?

     

Aktuálně:

 

Prvomájový cyklistický výlet

Únorové Alpy 2008

Předjarní výlet do Krásného Dvora

Silvestr 2007 v Údolí duchů

       

Školní výlet na VD Kamenička a ÚV III.mlýn

Parním vláčkem ze Steinbachu do Jöhnstadtu

Dovolená 2007 na Slovensku

Cyklistický výlet z Hory Svatého Šebestiána

       

Velikonoční Krkonoše 2007

Kamenná slunce u Hnojnice, bledule u Ohře a sněženky u Roudnice

Výlet na Bořeň

Alpy 2006

       

Zimní výlet na Boreč

Legoland

Služební cesta přes Chanov u Mostu

 

 


Aktualizováno naposledy dne 1.5.2009